close icon
page-title
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Ice Age Adventures of Buck Wild
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Kanada, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Bardel Entertainment

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka 2022 • Cały Film • Za darmo • Online

star6.6
1666Ocen
date2022
date1h 22m
loader

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka Recenzje

 • avatar

  FilmowyFreak

  |10 godziny temu
  Za dużo hype’u wokół Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka, spodziewałem się więcej
 • avatar

  DarkCinemaAddict

  |4 dni temu
  spoko jakość ale nie ukrywam że troche minęło zanim zczaiłem jak odpalić film bo wszędzie reklamy..ale chyba bystry jeste co xd
 • avatar

  Adek

  |6 dni temu
  wszędzie muszą wj@#!ć tą poprawność politycznom co?
 • avatar

  orbi_soon

  |6 dni temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
 • avatar

  K-DramaKween

  |8 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu
 • avatar

  EdiHejka

  |8 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  SeriesSpectator

  |10 dni temu
  Oglądając czułem się jak na rollercoasterze, mega emocje
 • avatar

  gut87

  |11 dni temu
  Polecam, film jest ciekawy. Trzeba jednak trochę odporności na modę i manierę lat 80.
 • avatar

  Madziaifilmy

  |13 dni temu
  Mega super fajne spoko ale po skunie byłoby lepiej heheh

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka Obsada

prev-arrow
prev-arrow

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka Trailer

Spis treści

Gdzie obejrzeć Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka cały film online?

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka to najnowsza odsłona popularnej animowanej serii filmów Epoka lodowcowa. Film miał swoją premierę 28 stycznia 2022 roku na platformie streamingowej Disney+. Obecnie jest to jedyne legalne źródło, gdzie można obejrzeć ten film w całości online. Aby mieć dostęp do Disney+ i tym samym do seansu Epoki lodowcowej: Przygód dzikiego Bucka wystarczy wykupić subskrypcję na tej platformie. Disney+ jest dostępny zarówno na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, jak i na Smart TV, komputerach, konsolach do gier czy przeglądarkach internetowych. Dzięki temu seans filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka można zorganizować praktycznie wszędzie!

Image Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka film online

Czy warto obejrzeć Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka? Recenzje filmu

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka zebrała pozytywne recenzje zarówno krytyków, jak i widzów. Film został doceniony za świetną, dynamiczną animację, interesującą fabułę i sympatycznych bohaterów. Krytycy chwalą tę produkcję za zabawną historię, która świetnie łączy elementy komedii i przygody. Podkreślają również, że mimo iż jest to opowieść osadzona w znanym już widzom świecie Epoki Lodowcowej, to wciąż wprowadza nowe, ciekawe wątki i postacie. Z kolei widzów przyciąga fakt, że tym razem głównym bohaterem jest szalony kret Buck, który staje na czele swojej własnej paczki. Jego przygody gwarantują dobrą zabawę. Ogólny konsensus jest taki, że Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka to świetna, lekka animacja dla całej rodziny, która z pewnością warta obejrzenia.

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka - fabuła i opis filmu

Akcja filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka rozgrywa się w znajomym fanom świecie, w którym zwierzęta żyją w epoce lodowcowej. Tym razem jednak głównym bohaterem nie jest mamut Manny czy leniwiec Sid. Tym razem historia skupia się na szalonym krecie Bucku, który pojawił się już w 3 części kinowej serii. Buck zawsze kochał przygody i adrenalinę. Tym razem postanawia stanąć na czele swojej własnej paczki. W jej skład, oprócz Bucka, wchodzą m.in. niezdarna Panienka Start, dwie małe szopy bliźniaki Crash i Eddie oraz ogromny, nieco tchórzliwy nosorożec Zee. Razem przemierzają tajemnicze, podziemne jaskinie, aby powstrzymać zagrażające im niebezpieczeństwo. Buck musi nauczyć się odpowiedzialności i bycia prawdziwym przywódcą, jeśli chce ocalić swoją nową rodzinę.

Image Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka 2022

Aktorzy w filmie Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka - obsada

W anglojęzycznej wersji filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka głosu głównym bohaterom użyczyli znani aktorzy:

 • Szalony kret Buck - Simon Pegg
 • Nosorożec Zee - Justina Machado
 • Panienka Start - Utkarsh Ambudkar
 • Crash - Vincent Tong
 • Eddie - Aaron Harris

W polskiej wersji językowej film dubbingowali m.in.: Krzysztof Tyniec, Damian Kulec, Magdalena Krylik, Agnieszka Kunikowska czy Grzegorz Drojewski. Reżyserem polskiego dubbingu był Jacek Rozenek.

Najlepsze cytaty z filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka

Oto kilka najlepszych cytatów z filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka:

 • "Musimy działać jak prawdziwa paczka. Wspólnie!" - Buck
 • "Czasami trzeba po prostu rzucić się na głęboką wodę. Czyż nie?" - Buck
 • "Nie musisz udawać kogoś, kim nie jesteś" - Zee do Bucka
 • "Wszystko będzie dobrze. Obiecuję" - Buck do Zee
 • "Nie poddawaj się, dopóki nie spróbujesz!" - Crash

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka - seans filmowy w kinie i online

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka to produkcja stworzona specjalnie na potrzeby platformy Disney+, gdzie miała swoją światową premierę. Oznacza to, że nie była wyświetlana w regularnej dystrybucji kinowej. Jedynym miejscem, w którym można obejrzeć ten film w całości jest Disney+ - zarówno na komputerze, Smart TV jak i urządzeniach mobilnych. Aby mieć dostęp do platformy Disney+ i tym samym do seansu Epoki lodowcowej: Przygód dzikiego Bucka wystarczy wykupić subskrypcję. Dzięki temu można urządzić domowy pokaz tej zabawnej animacji dla całej rodziny!

Główny bohater filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka

Bez wątpienia najważniejszą i najbarwniejszą postacią filmu jest tytułowy dziki kret Buck. To stary znajomy fanów Epoki Lodowcowej, który po raz pierwszy pojawił się w 3 części kinowej serii. Tam uratował Sidda przed olbrzymim dinozaurem Rudym. Buck to prawdziwy wariat - nieustraszony, szalony i zupełnie nieprzewidywalny. Uwielbia szybką jazdę na dinozaurach, walkę i wszelkiego rodzaju ekstremalne przygody. Jest też bardzo pomysłowy i zawsze znajdzie sposób, aby wydostać się z opresji. To postać pełna energii, humoru i szaleństwa. W nowym filmie Buck musi nauczyć się czegoś więcej - odpowiedzialności za tych, którzy na nim polegają.

Dlaczego warto obejrzeć Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka?

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka to animacja, która z pewnością warta obejrzenia. Po pierwsze - to kolejna odsłona bardzo popularnej serii filmów, która zadowoli jej fanów. Po drugie - fabuła skupia się na szalonym, pełnym energii Bucku, który jest ulubieńcem wielu widzów. Po trzecie - film oferuje zabawną, dynamiczną historię pełną humoru, akcji i przygód, która nie pozwoli się nudzić. Po czwarte - produkcja zebrała bardzo dobre recenzje za wciągający scenariusz i świetną animację. Po piąte - to dobra rozrywka dla całej rodziny. Z pewnością więc warto znaleźć czas na seans tej zabawnej animacji!

Scenariusz i reżyseria filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka

Za scenariusz filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka odpowiadają Ray DeLaurentis i Will Schifrin. Panowie wcześniej pracowali razem przy serialach "Zwariowane melodie" i "Mała stopa", a także przy scenariuszu do filmu Shrek Trzeci. Reżyserem Epoki lodowcowej: Przygód dzikiego Bucka został John C. Donkin, który wcześniej był producentem m.in. "Gdzie jest Dory?" czy "WALL-E". Donkin z powodzeniem nadzorował realizację tego projektu, dzięki czemu film okazał się dynamiczną i wciągającą animacją ze świetnymi efektami 3D. Twórcy stworzyli produkcję, która zadowoli zarówno dorosłych widzów, jak i najmłodsze dzieci.

Produkcja filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka - kulisy

Za produkcję filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka odpowiada studio Bardel Entertainment. Animację przygotowano w technice komputerowej CGI. Twórcy postawili na bardzo dynamiczną akcję i szybki montaż. Dzięki temu film zachowuje świetne tempo i jest pełen zwrotów akcji od pierwszej do ostatniej minuty. Co ciekawe, efekty specjalne i animacje do tej produkcji powstawały równolegle w Bardel Entertainment w Kanadzie oraz Gunther Werks w Los Angeles. Reżyser John C. Donkin koordynował te prace, by ostatecznie połączyć je w spójną całość. Efekt jego pracy można podziwiać na ekranie - Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka prezentuje naprawdę wysoki poziom animacji.

Zwiastun filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka - zapowiedź

Zwiastun filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka zapowiadał dynamiczną i szaloną animację dla całej rodziny. Już od pierwszych sekund wprowadza widza w klimat zwariowanej jazdy głównego bohatera Bucka na dinozaurze, sugerując tym samym ogrom dawki humoru i akcji. Zwiastun przedstawia też inne barwne postacie tej opowieści - Panienkę Start, bliźniaki Crash i Eddie oraz Zee. Ponadto pokazuje niektóre lokacje, w jakich rozgrywać się będzie akcja - podziemne jaskinie i korytarze pełne pułapek. Całość utrzymana jest w szybkim, dynamicznym rytmie, który od razu wciąga widza i zachęca do obejrzenia całego filmu. Zwiastun dobrze oddaje klimat i charakter produkcji, dając widzom solidną dawkę humoru i emocji już na zapowiedzi.

Podobne filmy do Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1666

Udostępnij