close icon
page-title
Rodzinka Robinsonów
Rodzinka Robinsonów

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Meet the Robinsons
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Walt Disney Pictures

Rodzinka Robinsonów 2007 • Cały Film • Za darmo • Online

star6.9
2721Ocen
date2007
loader

Recenzje

 • avatar

  Adek

  |13 godziny temu
  wszędzie muszą wj@#!ć tą poprawność politycznom co?
 • avatar

  QuickFlick

  |2 dni temu
  jakość spoko ale czasem wolniej się ładuje. ale film jeden z moich ulubionych
 • avatar

  DarkCinemaAddict

  |3 dni temu
  spoko jakość ale nie ukrywam że troche minęło zanim zczaiłem jak odpalić film bo wszędzie reklamy..ale chyba bystry jeste co xd
 • avatar

  SeriesSpectator

  |4 dni temu
  Oglądając czułem się jak na rollercoasterze, mega emocje
 • avatar

  FilmowyFreak

  |5 dni temu
  Za dużo hype’u wokół Rodzinka Robinsonów, spodziewałem się więcej
 • avatar

  gut87

  |5 dni temu
  Polecam, film jest ciekawy. Trzeba jednak trochę odporności na modę i manierę lat 80.
 • avatar

  EdiHejka

  |6 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  K-DramaKween

  |7 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu
 • avatar

  Madziaifilmy

  |10 dni temu
  Mega super fajne spoko ale po skunie byłoby lepiej heheh
 • avatar

  orbi_soon

  |14 dni temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Rodzinka Robinsonów można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO

Spis treści

Gdzie obejrzeć film Rodzinka Robinsonów online?

Rodzinka Robinsonów to animowany film familijny wyprodukowany przez Walt Disney Pictures w 2007 roku. Oryginalny tytuł filmu to Meet the Robinsons, a jego polska premiera miała miejsce 23 marca 2007 roku. Gdzie można obejrzeć ten wdzięczny i pełen humoru obraz online?

Film dostępny jest na popularnych platformach streamingowych takich jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video czy Disney+. Dzięki temu można go obejrzeć zarówno na telewizorze, jak i na urządzeniach mobilnych po wykupieniu odpowiedniego abonamentu. Warto sprawdzić, która z platform ma Rodzinkę Robinsonów aktualnie w swojej ofercie.

Inną opcją jest wypożyczenie filmu na 48 godzin na platformach typu Rakuten TV, Chili TV, Apple TV czy Google Play. Cena wypożyczenia waha się zwykle w granicach kilku-kilkunastu złotych. To dobre rozwiązanie, jeśli chcemy obejrzeć film tylko jednorazowo.

Rodzinkę Robinsonów można również kupić na płytach DVD/Blu-ray w sklepach stacjonarnych i internetowych. Warto wybrać oryginalną wersję z polskim dubbingiem i napisami. Koszt zakupu wynosi zazwyczaj kilkanaście złotych.

Podsumowując, istnieje wiele sposobów, aby obejrzeć film Rodzinka Robinsonów przez internet. Wystarczy wybrać dogodną dla siebie opcję streamingu, wypożyczenia online lub zakupu płyty.

Rodzinka Robinsonów

Czy warto obejrzeć film Rodzinka Robinsonów? Recenzje

Rodzinka Robinsonów to przebojowa animacja dla całej rodziny, która zebrała bardzo pozytywne recenzje od krytyków i widzów. Czy warto poświęcić czas na seans tego filmu?

Recenzenci chwalą barwną, żywą animację w typowym dla Disneya stylu. Podkreślają też ciekawą, wciągającą fabułę z zaskakującymi zwrotami akcji i dużą dawką humoru. Wiele pozytywnych opinii zebrały sympatyczne, dobrze napisane postacie, z którymi łatwo się utożsamić. Krytycy docenili również wartką akcję i mnóstwo dynamicznych scen.

Rodzinka Robinsonów zdobyła Nagrodę Satelitę dla najlepszego filmu animowanego. Doceniono wysoki poziom animacji, scenariusz i muzykę. Widzowie chwalą tę produkcję za wciągającą fabułę, humorystyczne sceny i pozytywne przesłanie o wierze w siebie. Podkreślają, że to dobra rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Mając na uwadze entuzjastyczne recenzje krytyków i opinie widzów, seans Rodzinki Robinsonów można śmiało polecić fanom animacji. To barwna, zabawna i wzruszająca opowieść z uniwersalnym przesłaniem, która zapewni świetną rozrywkę całej rodzinie.

Rodzinka Robinsonów - najlepsze cytaty z filmu

Rodzinka Robinsonów to pełen humoru i ciepła film animowany od Disneya. Warto przypomnieć sobie kilka najlepszych cytatów z tej produkcji:

 • "Przyszłość nie jest wyryta w kamieniu. To, co zdarzy się jutro, zależy tylko od ciebie" - mądre słowa Lewisa podkreślające znaczenie determinacji w kształtowaniu własnego losu.
 • "Dzieciak, niech twoje marzenia będą większe niż te anomalia" - zabawny cytat wujka Gastona odnoszący się do ogromnej głowy Lewisa. Podkreśla, że nawet najbardziej nieprawdopodobne marzenia mogą się spełnić.
 • "Trzymaj się swojego kursu i nigdy nie wątp w siebie!" - mądra rada rodziców, którą Lewis otrzymuje na pożegnanie. Pokazuje, jak ważne jest dążenie do celu i wiara we własne możliwości.
 • "No dobra, wrócę. Ale lepiej, żeby to była największa impreza w historii!" - zabawna deklaracja wujka Fritza, wskazująca na jego żywiołową osobowość.

To tylko wybrane cytaty, które pokazują klimat tej ciepłej, pełnej optymizmu animacji. Z pewnością warto odświeżyć sobie najlepsze kwestie bohaterów Rodzinki Robinsonów!

Rodzinka Robinsonów

Fabuła filmu Rodzinka Robinsonów - o czym jest ten film?

Rodzinka Robinsonów to animowana historia nieśmiałego, utalentowanego wynalazcy Lewisa, który marzy o tym, by odnaleźć swoją prawdziwą rodzinę. Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości.

Lewis został porzucony jako niemowlę i wychowuje się w sierocińcu. Chłopiec jest niezwykle inteligentny i uzdolniony technicznie. Jego największym marzeniem jest wynalezienie urządzenia, które pozwoliłoby mu odnaleźć jego prawdziwą mamę. W trakcie pracy nad swoim wynalazkiem, Lewis spotyka tajemniczego Wilbura Robinsona. Chłopak okazuje się być... synem Lewisa z przyszłości! Razem wyruszają w podróż w czasie.

Przenoszą się do roku 2037, gdzie Lewis poznaje swoją przyszłą, szaloną i pełną pomysłów rodzinę Robinsonów. Okazuje się jednak, że podróż Lewisa zagroziła istnieniu całego ich świata. Chłopiec będzie musiał naprawić zamieszanie w czasoprzestrzeni i powstrzymać złego DOR-15 zanim na zawsze zmieni bieg historii.

Film opowiada o poszukiwaniu własnej tożsamości, rodzinie i tym, jak nasze wybory kształtują przyszłość. To dynamiczna historia z mnóstwem zaskakujących zwrotów akcji i humoru. Z pewnością spodoba się zarówno młodszym, jak i starszym widzom.

Aktorzy w filmie Rodzinka Robinsonów - obsada

Rodzinka Robinsonów to film animowany, więc aktorzy użyczyli jedynie swoich głosów poszczególnym bohaterom. Kto więc podkładał głosy do barwnej rodzinki z przyszłości?

Głównym bohaterem jest Lewis, w oryginalnej wersji językowej podkładany przez Daniela Hansena, a w polskim dubbingu przez Olafa Lubaszenkę. Willowi, synowi Lewisa z przyszłości, głosu użyczył Jordan Fry (Maciej Musiał w polskiej wersji).

Rodziców Lewisa, czyli Lucille i Budda, podkładali Angela Bassett i Tom Selleck. W polskiej wersji byli to odpowiednio Magdalena Krylik i Piotr Adamczyk. Czarującą Franny, żonę dorosłego Lewisa, dubbingowała Laurie Metcalf (Joanna Pach-Żbikowska).

Ogromną rodzinę Robinsonów tworzyli też m.in. Steve Zahn jako wujek Gaston (Wojciech Paszkowski), Tom Kenny dubbingował wuja Joe (Mieczysław Morański) i wuja Fritza (Jerzy Stuhr). DOR-15 mówił głosem Harlanda Williamsa (Jacek Lenartowicz).

Polski dubbing zebrał bardzo pozytywne recenzje - aktorom udało się oddać klimat oryginalnej wersji dialogowej. Obsada Rodzinki Robinsonów to z pewnością jeden z jej najmocniejszych punktów.

Dlaczego warto obejrzeć film Rodzinka Robinsonów?

Rodzinka Robinsonów to produkcja warta obejrzenia z wielu powodów:

 • Ciekawa, dynamiczna fabuła, która wciąga i nie pozwala się nudzić. Pełno w niej zwrotów akcji i zaskakujących wydarzeń.
 • Mnóstwo humoru i zabawnych scen, które rozbawią zarówno dorosłych, jak i dzieci.
 • Chwytliwe piosenki, które na długo zostają w pamięci.
 • Bardzo sympatyczni bohaterowie, z którymi można się utożsamić i kibicować im.
 • Wzruszające przesłanie o poszukiwaniu własnej rodziny, więzach rodzinnych i wierze w siebie.
 • Świetna, barwna animacja w typowym dla Disneya stylu.

Rodzinka Robinsonów to pozycja obowiązkowa dla fanów animacji. Z pewnością sprawi frajdę zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Film ma też uniwersalne przesłanie, z którym utożsami się wielu widzów. Gorąco polecamy ten seans!

Rodzinka Robinsonów - scenariusz i produkcja filmu

Rodzinka Robinsonów powstała na podstawie oryginalnego scenariusza autorstwa Jonasa Riveri. Projekt początkowo nosił tytuł A Day with Wilbur Robinson. Pierwsza wersja scenariusza koncentrowała się na postaci Wilbura, ale ostatecznie to Lewis został głównym bohaterem.

Za reżyserię animacji odpowiada Stephen Anderson. Film wyprodukowało Walt Disney Animation Studios. Koszt produkcji wyniósł około 150 milionów dolarów. Zdjęcia do Rodzinki Robinsonów realizowano w technologii 3D. Obsada aktorska nagrywała dialogi wspólnie w studiu, co miało pomóc oddać charakter rodzinnych relacji.

Autorzy scenografii i projektów postaci inspirowali się stylistyką retrofuturyzmu. Stąd też niezwykły, futurystyczny wygląd domu i wynalazków rodziny Robinsonów. Muzykę do filmu skomponował Danny Elfman, znany m.in. ze ścieżek dźwiękowych do produkcji Tima Burtona.

Premiera filmu miała miejsce w marcu 2007 roku. Rodzinka Robinsonów zebrała bardzo pozytywne recenzje od krytyków i była chwalona za animację, muzykę i humor. Film okazał się komercyjnym sukcesem, zarabiając w box office ponad 169 milionów dolarów.

Zwiastun filmu Rodzinka Robinsonów - zobacz i zdecyduj czy obejrzeć

Zwiastun to świetny sposób, aby zorientować się, czy dany film jest wart obejrzenia. Jak prezentuje się trailер Rodzinki Robinsonów?

Klip ukazuje głównego bohatera, Lewisa, który marzy o odnalezieniu swojej prawdziwej rodziny. Chłopiec jest niezwykle utalentowanym wynalazcą. Pewnego dnia spotyka Wilbura, który okazuje się... jego synem z przyszłości! Wkrótce obaj przenoszą się w czasie do roku 2037.

Lewis poznaje tam szaloną, pełną pomysłów rodzinę Robinsonów. W zwiastunie widać też tajemniczego złoczyńcę DOR-15, który chce unicestwić rodzinę głównego bohatera. Całość utrzymana jest w szybkim, dynamicznym tempie i pełna jest humoru. Zapowiada się wciągająca podróż w czasie dla całej rodziny!

Zwiastun zachęca do obejrzenia całego filmu. Widać, że będzie to pełna humoru i ciepła animacja z ciekawą fabułą. Barwne postacie i świetna animacja dodatkowo zachęcają do seansu. Rodzinka Robinsonów zapowiada si

Podobne filmy

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2721

Udostępnij