close icon
page-title
Służące
Służące

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Help
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: DreamWorks Pictures

Służące 2011 • Cały Film • Za darmo • Online

star8.2
7894Ocen
date2011
loader

Recenzje

 • avatar

  orbi_soon

  |13 godziny temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Służące można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
 • avatar

  Madziaifilmy

  |5 dni temu
  Mega super fajne spoko ale po skunie byłoby lepiej heheh
 • avatar

  DarkCinemaAddict

  |6 dni temu
  spoko jakość ale nie ukrywam że troche minęło zanim zczaiłem jak odpalić film bo wszędzie reklamy..ale chyba bystry jeste co xd
 • avatar

  K-DramaKween

  |7 dni temu
  głupota ludzka nie zna granic - to o tobie jak nie wiesz jak odpalić film po prostu
 • avatar

  Adek

  |7 dni temu
  wszędzie muszą wj@#!ć tą poprawność politycznom co?
 • avatar

  FilmowyFreak

  |14 dni temu
  Za dużo hype’u wokół Służące, spodziewałem się więcej

Trailer

Spis treści

Gdzie obejrzeć cały film Służące online za darmo?

Służące to polski dramat z 2022 roku w reżyserii Anny Jadowskiej, który zebrał bardzo dobre recenzje od krytyków i widzów. Film opowiada historię trzech pracujących w Warszawie pomocy domowych z Ukrainy. Obraz porusza ważne tematy, takie jak emigracja zarobkowa i relacje panów z pracownikami.

Fani kina artystycznego z niecierpliwością czekali na premierę Służących i teraz poszukują możliwości obejrzenia tego tytułu online. Niestety, na razie nie ma legalnej i darmowej opcji streamingu całego filmu w internecie. Można obejrzeć jedynie zwiastun produkcji oraz fragmenty udostępnione przez dystrybutora.

By zobaczyć Służące w całości, trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na publikację filmu na jednej z platform VOD lub telewizyjnych. Warto śledzić profil dystrybutora Kino Świat na Facebooku, gdzie na pewno pojawią się informacje, gdy tylko dramat będzie dostępny legalnie online.

Służące

Czy warto obejrzeć polski dramat Służące z 2022 roku?

Służące to jeden z najgłośniejszych i najlepiej ocenianych polskich filmów ostatnich miesięcy. Produkcja zebrała same pozytywne recenzje od krytyków, a widzowie chwalą klimatyczną historię i świetną grę aktorską. Jeśli lubisz ambitne kino artystyczne, na pewno warto obejrzeć ten film.

Służące opowiadają o trudnych losach trzech Ukraninek, które przyjechały do Warszawy, by pracować jako pomoc domowa u zamożnych rodzin. Reżyserka Anna Jadowska bardzo dobrze oddała realia takiej pracy i problemy, z jakimi na co dzień mierzą się emigrantki. Film pokazuje patologiczne relacje panów z pracownicami i rasizm, na jaki natrafiają bohaterki.

Aktorki grające główne role stworzyły wyraziste, wiarygodne postaci, z którymi łatwo się utożsamić. Służące to film, który wciąga i skłania do refleksji. Jeśli interesujesz się problematyką emigracji zarobkowej, na pewno docenisz tę inteligentną produkcję.

Służące - cały film z lektorem PL dostępny bez limitu

Fani kina artystycznego niecierpliwie wypatrują możliwości obejrzenia nowego filmu Anny Jadowskiej zatytułowanego Służące. Niestety, na razie nie ma legalnej opcji obejrzenia tej produkcji w internecie z polskim lektorem bez limitów i ograniczeń.

Film Służące zebrał znakomite recenzje od krytyków i widzów, więc zainteresowanie tym tytułem jest ogromne. Wiele osób poszukuje okazji, by zobaczyć ten obraz online z polskim dubbingiem na popularnych platformach streamingowych takich jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime.

Jak na razie dystrybutor filmu nie udostępnił go jednak w żadnym legalnym serwisie VOD z lektorem. By obejrzeć Służące z dubbingiem, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną premierę online lub telewizyjną. Warto śledzić media społecznościowe twórców filmu, gdzie na pewno pojawią się informacje, gdy tylko będzie można obejrzeć dzieło Anny Jadowskiej legalnie i bez limitów.

Służące

Gdzie zobaczyć Służące z polskim dubbingiem?

Służące to jeden z najlepszych polskich filmów artystycznych ostatnich lat. Produkcja zebrała doskonałe recenzje i zdobyła już kilka prestiżowych nagród na festiwalach. Nic więc dziwnego, że widzowie niecierpliwie wypatrują możliwości obejrzenia tego tytułu online z polskim dubbingiem.

Na razie niestety nie ma legalnej opcji streamingu Służących z lektorem w popularnych serwisach VOD. Film nie trafił jeszcze na platformy takie jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video. By móc zobaczyć ten obraz online z polskim dubbingiem, trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Warto śledzić media społecznościowe twórców i dystrybutora filmu Kino Świat, gdzie z pewnością pojawią się informacje, gdy tylko Służące będą dostępne legalnie w internecie z lektorem PL. Na razie pozostaje obejrzeć dostępne w sieci fragmenty i zwiastun, by poczuć klimat tej poruszającej produkcji.

Najlepsze cytaty i dialogi z filmu Służące - polecane

Służące to poruszający dramat obyczajowy, który dostarcza wielu zapadających w pamięć kwestii i dialogów. Warto poznać najlepsze cytaty z tego filmu, które dobrze oddają jego wymowę i tematykę.

 • "Wczoraj pani odebrała mi godność. Dziś biorę ją z powrotem" - kwestia Marysi, która postanawia odejść z pracy pomocy domowej u pani Krystyny.
 • "Nie jesteśmy niewolnikami! Mamy swoje życie!" - słowa Mai, buntującej się przeciwko wyzyskowi ze strony pracodawców.
 • "Pan Bóg stworzył nas równymi, pani Aniu" - mądra uwaga Iryny skierowana do pani domu.
 • "Czasami czuję, że jestem nikim. Tęsknię za domem..." - zwierzenie Marysi ukazujące trud emigracji.

Te poruszające cytaty doskonale oddają wymowę Służących i z pewnością na długo zapadną w pamięć widzów. Film dostarcza wielu mądrych myśli na temat godności człowieka, emigracji i relacji międzyludzkich.

Fabuła filmu Służące - o czym jest ten polski dramat?

Służące to poruszający dramat obyczajowy w reżyserii Anny Jadowskiej, który miał swoją premierę w 2022 roku. Film opowiada historię trzech Ukraninek - Marysi, Mai i Iryny, które przyjechały do Warszawy, by pracować jako pomoc domowa dla zamożnych polskich rodzin.

Bohaterki zmagają się z wieloma problemami - doświadczają wyzysku ze strony nieuczciwych pracodawców, rasizmu i upokorzeń. Marysia pracuje u oschłej pani Krystyny, Iryna opiekuje się starszą panią Anią cierpiącą na demencję, a Maja sprząta u młodego małżeństwa Barbary i Marcina. Każda z nich na inny sposób doświadcza trudnej sytuacji emigrantek zarobkowych.

Kluczowym wątkiem filmu jest walka Polek o godność i sprawiedliwość społeczną. Bohaterki buntują się przeciwko upokorzeniom ze strony pracodawców i domagają się szacunku do swojej ciężkiej pracy. Film porusza wiele problemów społecznych związanych z emigracją zarobkową.

Aktorzy w filmie Służące - obsada i role

W filmie Służące występuje plejada znakomitych polskich aktorek, które stworzyły poruszające, pełne wyrazu kreacje aktorskie.

Najważniejsze role grają:

 • Anna Dymna jako Marysia - ukraińska emigrantka pracująca u pani Krystyny.
 • Natalia Kalita jako Maja - młoda Ukraina sprzątająca u małżeństwa Marcina i Barbary.
 • Magdalena Popławska jako Iryna - opiekunka starszej, chorej pani Ani.
 • Agata Bykowska jako pani Krystyna - oschła pracodawczyni Marysi.
 • Dorota Landowska jako pani Ania - starsza, chora kobieta pod opieką Iryny.

Aktorki stworzyły niezwykle wiarygodne, poruszające portrety polek i ukraińskich emigrantek. Ich gra aktorska spotkała się z uznaniem krytyków. obsada Służących stanowi niewątpliwy atut tego filmu.

Seans filmu Służące - gdzie i kiedy obejrzeć ten tytuł?

Służące to jeden z najważniejszych polskich filmów ostatnich lat, który niestety na razie nie jest szeroko dostępny dla widzów. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ten tytuł? Na to pytanie na razie nie ma konkretnej odpowiedzi.

Film miał swoją premierę na festiwalu w Gdyni we wrześniu 2022 roku, gdzie zebrał znakomite recenzje. Niestety, nie trafił jeszcze do regularnej dystrybucji w kinach, ani nie jest dostępny legalnie online na żadnej platformie streamingowej.

By móc obejrzeć Służące, trzeba na razie uzbroić się w cierpliwość i czekać na decyzje dystrybutora odnośnie formy udostępnienia tego tytułu szerszej widowni. Warto śledzić media społecznościowe twórców filmu, gdzie z pewnością pojawią się informacje o możliwościach obejrzenia tej ważnej produkcji.

Służące - recenzje krytyków i widzów tego polskiego dramatu

Film Służące zebrał bardzo pozytywne recenzje od krytyków filmowych i widowni festiwalowej. Krytycy chwalą przede wszystkim:

 • Aktorki w rolach głównych - Anna Dymna, Natalia Kalita i Magdalena Popławska stworzyły poruszające, pełne wyrazu kreacje.
 • Reżyserię Anny Jadowskiej - jej znakiem rozpoznawczym jest wrażliwość i talent do kreślenia wiarygodnych portretów kobiet.
 • Ważną tematykę społeczną - film porusza problem wyzysku emigrantek zarobkowych i relacji pan-służąca.
 • Świetne oddanie realiów życia emigrantek i ich codziennych problemów.

Z kolei widzowie podkreślają, że Służące to film wciągający, wzruszający, który skłania do refleksji i zostaje w pamięci na długo. Doceniają rozwinięcie perspektywy trzech bohaterek i możliwość wglądu w ich życie. To zdecydowanie jeden z najlepszych filmów poruszających tematykę emigracji zarobkowej.

Dlaczego warto obejrzeć film Służące? Powody i opinie

Istnieje wiele powodów, dla których warto obejrzeć polski dramat Służące w reżyserii Anny Jadowskiej. Oto najważniejsze z nich:

 • Świetne aktorki w rolach głównych - Anna Dymna, Magdalena Popławska i Natalia Kalita stworzyły kreacje, za które zebrały same pochwały.
 • Ciekawy wgląd w realia pracy emigrantek z Ukrainy w Polsce -

Podobne filmy

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 7894

Udostępnij